Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Gala Musicalowa 10-lecie Młodzieżowej Akademii Musicalowej.

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kaali86/domains/mam-musical.pl/public_html/includes/menu.inc).

Gala musicalowa z okazji 10-lecia Młodzieżowej Akademii Musicalowej to muzyczna historia opowiadająca o marzeniach, pasji, przyjaźni, odwadze i spełnieniu.

Na scenie NFM zaprezentuje się 300 adeptów sztuki musicalowej – wystąpią oni w repertuarze z bajek i musicali, a towarzyszyć im będzie orkiestra pod batutą Mateusza Walacha.
Muzyka będzie przeplatana anegdotami i historiami z dziesięcioletniej działalności MAM-u.
Publiczność dowie się, kiedy zrodził się pomysł założenia Akademii, dlaczego pierwsze spotkanie z rodzicami odbyło się w pizzerii, co oznacza słowo „superkalifradalistodekspialitycznie” i dlaczego warto wierzyć w cuda.
Gospodarzami wieczoru będą trzy charyzmatyczne artystki, założycielki MAM-u: Malwina Aleksander, Joanna Kaczmarek i Magdalena Zawartko. Do wspólnej rozmowy o marzeniach zaprosiły one Mateusza Damięckiego, który przeprowadzi nas przez ten niezwykły wieczór. Na scenie pojawią się również wspaniali goście: Emose Uhunmwangho, Damian Aleksander i absolwentka MAM-u Kaja Karczmarczyk.

W imieniu wszystkich wykonawców zapraszamy w tę niezwykłą muzyczną podróż!

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na wspólne oglądanie Gali Musicalowej na Plac Wolności przed Narodowym Forum Muzyki, gdzie będzie można całą Galę obejrzeć na żywo na wystawionym telebimie. W pięknych okolicznościach letniej aury przywitamy wakacje z Młodzieżową Akademią Musicalową.
Przed Narodowym Forum muzyki będą na Państwa czekały leżaki.
Wstęp na Plac Wolności przed Narodowym Forum Muzyki jest bezpłatny.

Wstęp do Narodowego Forum Muzyki jedynie z zaproszeniem. Młodzieżowa Akademia prowadzi sprzedaż biletów jedynie dla Rodziców MAMowiczów!

Data wydarzenia: 
niedziela, Czerwiec 30, 2019

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię