Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Katarzyna Jakóbczyk

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kaali86/domains/mam-musical.pl/public_html/includes/menu.inc).

Katarzyna Jakóbczyk, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego prof. Agaty Młynarskiej-Klonowskiej.  
 
Odkąd sięga pamięcią zawsze interesowała ją muzyka i taniec. Dziś po kilkunastu latach czynnego udziału w artystycznym świecie jest przekonana, że nie mogłaby robić niczego innego. Poza muzyką pasjonuje się też modą i uwielbia przejażdżki sportowymi samochodami.  
 
Laureatka wielu konkursów wokalnych w Polsce, Słowacji i Czechach. Umiejętności doskonaliła m.in. u Grażyny Flicińskiej-Panfil, Katarzyny Suskiej-Zagórskiej, Renaty Danel, Gabi Gąsior, Kamili Pałasz oraz Katarzyny Cerekwickiej.
 
Występowała z zespołem RAZ, DWA, TRZY biorąc udział w programie „Szansa na sukces”. Organizatorka warsztatów gospel i koncertów. Od wielu lat, czynnie współpracuje z kompozytorem - Michałem Groteckim. 
 
W MAM prowadzi zajęcia śpiewu. 

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię