Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Laura Gronek

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kaali86/domains/mam-musical.pl/public_html/includes/menu.inc).

Teatr, śpiew oraz taniec to dziedziny, które od najmłodszych lat uważała za integralną cześć swojego życia. Rozwijając ukochane pasje spełnia marzenia, tworzy przeróżne historie, które tak samo jak radość z pracy twórczej, przekazuje innym.

Jej największa przygoda z musicalem oraz aktywna działalność artystyczna rozpoczęła się w momencie dołączenia do Młodzieżowej Akademii Musicalowej- to tam znalazła dla siebie właściwie miejsce. Od tego czasu uczestniczyła w wielu projektach współpracjąc m.in. z Nardodowym Forum Muzyki, Wrocławskim Centrum Seniora, oraz Dolnośląskim Towarzystwem Muzycznym.

Brała udział w wielu konkursach oraz festiwalach poezji śpiewanej i piosenki musicalowej m.in. w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Poezji Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda"zostając lauretką pierwszego miejsca.

Doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą zdobywała w Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz prowadząc zajęcia musicalowe w Centrum Edukacyjnym Narodowego Forum Muzyki.

Oprócz wielkiej miłości do sztuki musicalowej, interesuje się psychologią człowieka oraz rolą ludzkiej anatomii w pracy artystycznej. Pasjonuje ją również praca z ludźmi i kontakt z naturą.

W Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowadzi zajęcia w grupie MAMinki.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię