Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Malwina (Maksim) Aleksander

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kaali86/domains/mam-musical.pl/public_html/includes/menu.inc).

 

Tancerka, choreografka, skrzypaczka. Obecnie jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Udźwignie każde wyzwanie, poza pracą trenuję dwubój olimpijski i Crossfit.

Przygoda z tańcem towarzyszyła jej od zawsze, lecz poważnie trenować zaczęła podczas wymiany rocznej w Stanach Zjednoczonych, w Syracuse w stanie Nowy York. Tam zainspirowana przez wspaniałych tancerzy zaczęła naukę pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Po powrocie do Polski uczęszczała do 3 szkół jednocześnie ucząc się różnych stylów tańca (hip-hopu, tańca klasycznego, współczesnego, musical dance, tańca towarzyskiego, charakterystycznego, funky jazz). Uczęszczała m.in. do Studium Baletu i Tańca” w Operze Wrocławskiej, była tancerką grupy tanecznej Sista Crew pod okiem Kamili Smalec oraz Studio Scandal-Krzyszfa Mazura. W 2018 roku ukończyła Mistrzowski Kurs Instruktorski w szkole Egurrola Dance Studio w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł trenera tańca - specjalizacja JAZZ. 

Tańczyła także w wielu projektach m.in. „Spotkajmy się” w zespole towarzyszącym Stanisławowi Sojce i Mariuszowi Kiljanowi, czy w projekcie „Gracias Piazzolla”.Brała udział w warsztatach m.in. musicalowych w Teatrze Roma w Warszawie oraz u wielu wybitnych tancerzy, m.in. Krzysztof Mazur, Mariusz Kotarski „Maniek”, Anna Youyka, Wojtek Blaszko, Kamila Smalec, Natalia Madejczyk, Michał Łabuś, Katarzyna Mieczkowska,  Tony Czar, Tricia Miranda, Erica Michelle Sobol. Do dziś regularnie uczęszcza na zajęcia z tańca jazzowego oraz tańca klasycznego.

 

W MAMie prowadzi zajęcia taneczne oraz odpowiada za choreografię i ruch sceniczny.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię