Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAM - dla młodych

Rekrutacja do Grup Młodzieżowych (7-18 lat) odbędzie się na początku września 2018 r. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji(sposobu aplikowania, dostępności miejsc w istniejących grupach oraz utworzeniu nowych grup) pojawią się na naszej stronie w połowie sierpnia 2018.

Nowy semestr 2018/19  w Młodzieżowej Akademii Musicalowej rozpocznie się w pierwszym tygodniu października 2018.

ZAPRASZAMY!

 

Zajęcia w MAM prowadzone są w czterech grupach:

 

GRUPA GREEN dla nowych i zielonych, tu kiełkują i rozrastają się talenty!

Grupa GREEN to nowi studenci, którzy nie uczęszczali jeszcze do MaM. GREEN to nowa grupa, otwarta dla wszystkich chętnych uczestników w wieku 6-19 lat. Zajęcia kierujemy do tych młodych, którzy chcieliby rozpocząć swoją sceniczną przygodę z musicalem oraz do osób chcących rozwijać tę pasję. Zajęcia prowadzone są co poniedziałek w 3 godzinnych bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe.

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN: 200 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN z Kartą Rodzina: 180 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN dla pary rodzeństwa: 340 zł/mc (12 godzin warsztatów w miesiącu)

BRAK MIEJSC W GRUPIE

 

GRUPA MAMKIDS dla nowych, tu rozbudzamy talenty!

Grupa MAMKIDS to nowa grupa studentów, którzy nie uczęszczali wcześniej do MaM. MAMKIDS to nowa grupa otwarta dla wszytskich chętnych uczestników w wieku od 6-15 lat. Zajęcia kierowane są do młodzieży, która chciałaby rozpocząć swoją sceniczną przygodę z musicalem oraz do osób chcących rozwijać tę pasję. Zajęcia prowadzone są w piątki w 3 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 2 podgrupy wiekowe.

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS: 200zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS z Kartą Rodzina: 180 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS dla pary rodzeństwa: 340zł/mc (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS dla osób, których rodzeństwo uczęszcza do grupy MAMINKI: 180zł/mc za osobę (rabat 10%)

BRAK MIEJSC W GRUPIE

 

GRUPA GREY

Grupa GREY to studenci kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co wtorek w 3 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy GREY są już zamknięte.

 

GRUPA BLUE

Grupa BLUE to studenci akademii z najdłuższym stażem, kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co sobotę w 4 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 4 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy BLUE są już zamknięte.

ZAPISY 

Nabory do grup młodzieżowych prowadzone będą na przełomie sierpnia/września 2018r. Wszystkie informacje dotyczące zapisów od połowy sierpnia dostępne będą na stronie oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/MlodziezowaAkademiaMusicalowa/. Nowe zajęcia w roku szkolnym 2018/19 zaczynamy od października 2018.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu!

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię