MAM - dla młodych

Zajęcia w MAM prowadzone są w czterech grupach:

 

GRUPA GREEN dla nowych i zielonych, tu kiełkują i rozrastają się talenty!

Grupa GREEN to nowi studenci, którzy nie uczęszczali jeszcze do MaM. GREEN to nowa grupa, otwarta dla wszystkich chętnych uczestników w wieku 6-19 lat. Zajęcia kierujemy do tych młodych, którzy chcieliby rozpocząć swoją sceniczną przygodę z musicalem oraz do osób chcących rozwijać tę pasję. Zajęcia prowadzone są co poniedziałek w 3 godzinnych bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe.

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN: 200 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN z Kartą Rodzina: 180 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN dla pary rodzeństwa: 340 zł/mc (12 godzin warsztatów w miesiącu)

BRAK MIEJSC W GRUPIE dla dzieci do 14 roku życia

UWAGA!! PROWADZIMY DODATKOWY NABÓR DO GRUPY JEDYNIE DLA DZIECI OD 15 LAT!

zgloszenia@mam-musical.pl

 

ZAPISY do grupy GREEN pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

GRUPA MAMKIDS dla nowych, tu rozbudzamy talenty!

Grupa MAMKIDS to nowa grupa studentów, którzy nie uczęszczali wcześniej do MaM. MAMKIDS to nowa grupa otwarta dla wszytskich chętnych uczestników w wieku od 6-15 lat. Zajęcia kierowane są do młodzieży, która chciałaby rozpocząć swoją sceniczną przygodę z musicalem oraz do osób chcących rozwijać tę pasję. Zajęcia prowadzone są w piątki w 3 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 2 podgrupy wiekowe.

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS: 200zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS z Kartą Rodzina: 180 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS dla pary rodzeństwa: 340zł/mc (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMKIDS dla osób, których rodzeństwo uczęszcza do grupy MAMINKI: 180zł/mc za osobę (rabat 10%)

BRAK MIEJSC W GRUPIE- ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WPISANIA DZIECKA NA LISTĘ REZERWOWĄ

ZAPISY do grupy MAMKIDS pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

GRUPA GREY

Grupa GREY to studenci kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co wtorek w 3 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy GREY są już zamknięte.

 

GRUPA BLUE

Grupa BLUE to studenci akademii z najdłuższym stażem, kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co sobotę w 4 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 4 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy BLUE są już zamknięte.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię