MAM - dla młodych

Zajęcia w MAM prowadzone są w trzech grupach:

 

GRUPA GREEN dla nowych i zielonych, tu kiełkują i rozrastają się talenty!

Grupa GREEN to nowi studenci, którzy nie uczęszczali jeszcze do MaM. GREEN to nowa grupa, otwarta dla wszystkich chętnych uczestników w wieku 9-16 lat. Zajęcia kierujemy do tych młodych, którzy chcieliby rozpocząć swoją sceniczną przygodę z musicalem oraz do osób chcących rozwijać tę pasję. Zajęcia prowadzone są co poniedziałek w 3 godzinnych bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe.

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN: 200 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN z Kartą Rodzina: 180 zł/mc za osobę (12 godzin warsztatów w miesiącu)

KOSZT ZAJĘĆ grupy GREEN dla pary rodzeństwa: 340 zł/mc (12 godzin warsztatów w miesiącu)

ZAPISY do grupy GREEN pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

 

GRUPA GREY

Grupa GREY to studenci kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co wtorek w 3 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 3 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy GREY są już zamknięte.

 

GRUPA BLUE

Grupa BLUE to studenci akademii z najdłuższym stażem, kontynuujący naukę w MaM. Zajęcia prowadzone są co sobotę w 4 godzinnym bloku warsztatowym. Grupa podzielona jest na 4 podgrupy wiekowe. Ze względu na liczne grono uczestników, zapisy do grupy BLUE są już zamknięte.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię