Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAMiątka - dla maluchów

REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

Rekrutacja na nowy rok szkolny odbędzie się 2 września  2019. 

Wszystkie informacje odnośnie wolnych miejsc w grupach MAMiątek 2-3 lata pojawią się na naszej stronie internetowej oraz Facebookowym profilu w sierpniu 2019.

 

Zapisz swojego malucha już teraz, bo talent wykluwa się od małego!

 

MaMiątka to grupa naszych Najmłodszych uczestników – stworzona została dla dzieci w wieku 2-3 lat. Program zajęć dla maluszków łączy ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami zajęć muzycznych. Stopniowo, krok po kroku chcemy wprowadzać najmłodsze dzieci w świat sztuki i stymulować rozwój artystycznych zdolności. Na cotygodniowych spotkaniach MaMiątka będą uczyć się wrażliwości na zjawiska muzyczne i przyswajać podstawy gry na instrumentach perkusyjnych. Ćwiczenia rytmiczne w ruchu i praca nad koordynacją ruchową przyjmują formę zabawy z rówieśnikami i rodzicami towarzyszącymi maluchom na zajęciach. Dzięki rozwijającym zabawom w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze najmłodsi mogą odkrywać swoje predyspozycje i zainteresowania, a także nabierać pewności siebie w kontaktach z innymi.

W zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem.

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMiątka: 120 zł/mc za osobę

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMiątka dla pary rodzeństwa: 220 zł za 2 os/mc

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMiątka dla dzieci, których rodzeństwo uczęszcza na zajęcia do grupy MŁODZIEŻOWEJ: 310/330 zł za 2 os/mc w zależności od grupy

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMiątka dla dzieci, których rodzeństwo uczęszcza na zajęcia do grupy MAMinki: 240 zł za 2 os/mc

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY OD PAŹDZIERNIKA 2019

 

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię