Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAMinki - dla dzieci

Rekrutacja do Grupy MAMinki (4-5 lat) odbędzie się na początku września 2018 r. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji(sposobu aplikowania, dostępności miejsc w istniejących grupach oraz utworzeniu nowych grup) pojawią się na naszej stronie w połowie sierpnia 2018. Nowy semestr 2018/19  w Młodzieżowej Akademii Musicalowej rozpocznie się w pierwszym tygodniu października 2018.

ZAPRASZAMY!

 

Zapisz swoje dziecko i patrz jak rośnie Ci w domu mały artysta!

 

MaMinki to mali studenci naszej Akademii. Zajęcia są adresowane dla dzieci w wieku 4-5 lat i ich podstawą jest rozwijanie twórczej wyobraźni maluchów za pomocą podstawowych ćwiczeń z ciałem i głosem. Poprzez zabawę i wesołą integrację w grupie rozwijamy u najmłodszych koordynację ruchową i wspieramy kształtujące się, młodziutkie osobowości. Zajęcia w grupie MaMinki łączą elementy tańca, śpiewu i teatru. W beztroskiej atmosferze przygotowujemy dzieciaki do finałowego pokazu wieńczącego całą zabawę na koniec roku.

Zajęcia prowadzone są co piątek w godzinach 17:00 -18.30

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMINKI: 150 zł/mc za osobę

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMINKI z Kartą Rodzina: 130 zł/mc za osobę

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMINKI dla pary rodzeństwa: 260 zł/mc

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMINKI dla dzieci, których rodzeństwo uczęszcza na zajęcia do grupy MŁODZIEŻOWEJ: 135zł/mc za osobę (rabat 10%)

GRUPA ZAMKNIĘTA - BRAK WOLNYCH MIEJSC

KOLEJNE ZAPISY DO GRUPY MAMinków ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ NA PRZEŁOMIE SIERPNIA/WRZEŚNIA 2018- ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY!

ZAPISY do grupy MaMinków pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W tytule prosimy o podanie nazwy zajęć, a w wiadomości o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

 

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię