Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAMuty - dla dorosłych

Zapisz się i nie pozwól by Twoje wewnętrzne zwierzę sceniczne wymarło!

MaMuty, jak podpowiada nazwa, to grupa najstarszych studentów. Otwarta dla wszystkich chętnych dorosłych, niezależnie od ich scenicznego doświadczenia. Tu liczy się tylko pasja i pragnienie by spróbować swoich sił w śpiewie, tańcu i teatrze. Podczas zajęć pracujemy nad ciałem i głosem i pogłębiamy świadomość ciała. Wspólna praca nad koordynacją i ruchem scenicznym pozwala uczestnikom na odkrywanie indywidualnego sposobu ekspresji i jest doskonałą drogą do poznania prawdy o wewnętrznym sobie – tej, o którą czasem trudno w poważnym dorosłym życiu. Pracujemy w stałej, systematycznie ćwiczącej grupie, a finał cyklu wieńczy wspólny pokaz pracy w formie scenicznej. 

Zajęcia prowadzone są co piątek w godzinach 17.00 – 20.00 

KOSZT ZAJĘĆ grupy MAMUTY: 180 zł/mc za osobę

GRUPA ZAMKNIĘTA - BRAK WOLNYCH MIEJSC

KOLEJNE ZAPISY DO GRUPY MAMutów ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ NA PRZEŁOMIE SIERPNIA/WRZEŚNIA 2018- ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY!

ZAPISY do grupy MaMuty pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W tytule prosimy o podanie nazwy zajęć, a w wiadomości o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

 

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię