Warsztaty letnie

Zabawa w Młodzieżowej Akademii Musicalowej trwa stale. Co roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych 10-dniowych letnich warsztatach, które organizujemy w przepięknym Sulejowie. Warsztaty adresowane są do wszystkich młodych w wieku 6-17 lat, bez względu na doświadczenie czy posiadane umiejętności. Zajęcia prowadzone są w 3 grupach wiekowych.

Letnie warsztaty musicalowe to czas oderwania się od codzienności i poświęcenia w pełni twórczym pasjom i działaniom. W pięknym otoczeniu i w wyjątkowym towarzystwie odbywa się wspólna rozwijająca praca artystyczna skupiona wokół działań musicalowych, zwieńczona finałowym spektaklem prezentowanym zaproszonym rodzicom i wczasowiczom Sulejowa. Co wieczór organizujemy też wieczorki artystyczne, podczas których uczestnicy mogą podzielić się swoimi zdolnościami z resztą grupy oraz odkryć własne ukryte talenty.

Warsztaty odbywają się w Ośrodku Wypoczynkowym DRESSO w Sulejowie i obejmują 7 godzin zajęć artystycznych dziennie. Zapewniamy również transport, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz lekarską, a także szereg atrakcji dodatkowych.

Więcej szczegółów oraz start zapisów na wakacje 2018 już w styczniu.

Zapisz dziecko na letnie warsztaty musicalowe. Nie ma wakacji od tańca, muzyki i teatru!

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię