Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Warsztaty letnie 2018

FERIE 2019

II MISTRZOWSKIE WARSZTATY MUSICALOWE 
Młodzieżowej Akademii Musicalowej dla Dzieci i Młdzieży 

Serdecznie zapraszamy na musicalowe ferie zimowe z MAM-em! 
Po raz kolejny solidna dawka tańca, śpiewu i teatru oraz bezcenna możliwość nauki od wspaniałych artystów z West Endu - Victorii Collins oraz Curtisa Angusa znanych z musicali Król Lew, Hamilton, czy Kopciuszek! 
Taka okazja tylko w Młodzieżowej Akademii Musicalowej! Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach!

KIEDY: 4.02 - 9.02.2019

GDZIE: Autorskie Licea Artystyczne

ZA ILE: 750 zł osoby spoza MAM-u / 650 zł osoby z MAM-u

WIEK: 7 - 18 lat

GRUPY:
Uczestnicy będą podzieleni na cztery grupy wiekowe. 
UWAGA! Ilość uczestników w grupach mocno ograniczona!!!

PROGRAM:
W programie intensywne warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone przez kadrę instruktorską Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz dwoje artystów tancerzy prosto z londyńskich scen West Endu - Victorię Collins oraz Curtisa Angusa. Warsztaty realizowane będą według unikalnego autorskiego programu potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem kadry MAM oraz naszych znakomitych gości. Zawierać w sobie będą pracę nad scenami aktorskimi, pantomimą, świadomością ciała, emisją głosu, śpiewem harmonicznym, przygotowaniem piosenek musicalowych oraz układami tanecznymi łączącymi różne techniki taneczne. 

GRAFIK: 
zajęcia odbywają się od PN do PT w godzinach 9 - 14. W sobotę 9.02 przewidziany jest pokaz pracy warsztatowej z udziałem Curtisa Angusa oraz Victorii Collins!!!
W ten dzień grafik będzie inny.

ORGANIZACJA:
Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny będzie zmienny strój sportowy (spodnie dresowe, koszulka, buty sportowe z twardą podeszwą - nie baletki!).

Uczestnicy zajęć dostaną drugie śniadanie (kanapka + owoc) oraz wodę niegazowaną do picia (prosimy przygotować bidon, lub inny pojemnik na wodę, który będzie można uzupełniać na miejscu).

ZAPISY:
W celu zapisania uczestnika na Warsztaty należy napisać wiadomość e-mail na adres zgloszenia@mam-musical.pl zawierającą IMIĘ NAZWISKO i WIEK chętnego oraz TELEFON do rodzica/opiekuna (jeśli dotyczy także informację do jakiej grupy MAM należy chętny)
Dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej potwierdzającej dostępność miejsca w danej grupie wiekowej należy opłacić pełną kwotę za warsztaty - jest to gwarancja, że dziecko jest zapisane i ma miejsce na warsztatach. UWAGA! Tylko taka kolejność zapisów będzie brana pod uwagę.

Zapraszamy serdecznie na kolejne Zimowe Warsztaty z MAM-em!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lyrical Jazz - Warsztaty Taneczne z Curtisem Angusem i Victorią Collins!

Jedyne takie Warsztaty we Wrocławiu przeznaczone dla osób od 17 roku życia poszukujących nowych umiejętności, a mających już doświadczenie taneczne!

Kadra złożona z artystów z West Endu znanych z musicali HAMILTON, THE LION KING, CINDARELLA!
To jedyna taka szansa, aby uczyć się od mistrzów!
Zapraszamy!!!

Warsztaty odbędą się 4 lutego 2019 w godzinach 17:00 - 20:00 we Wrocławiu ul.Robotnicza 36/38 w budynku ALA Autorskich Liceów Artystycznych.

Organizatorem Warsztatów jest Młodzieżowa Akademia Musicalowa.

Koszt warsztatów:
150 zł ( dla osób które zapiszą się do 27.01 2019)
170 zł ( dla osób zapisanych w dniach 28.01-4.02. 2019)

Prowadzący:

Curtis Angus

Curtis to tancerz i aktor obecny w przemyśle musicalowym od niespełna dwudziestu lat. Jako choreograf i performer pracował na całym świecie nauczając swojego stylu. Jak sam mówi, nie mógłby pracować jako tancerz i nauczyciel, gdyby nie wielka miłość i wsparcie jakie otrzymał od swoich wcześniejszych nauczycieli. Curtis jest absolwentem Millenium Performing Arts College w Londynie, a w swoim dorobku ma role w największych światowych hitach - musicalach The Lion King oraz Hamilton.
Uważa, że czas jest bardzo cenny i każdy z nas powinien z radością przeżywać każdą jego minutę.
Z MAM-em współpracuje od 2016 roku zarażając uczestników pasją do wyrażania siebie poprzez ruch, śpiew i teatr oraz pomagając instruktorom rozwinąć jakość zajęć musicalowych do najwyższego poziomu.

Victoria Collins

Vicky zaraz po skończeniu studiów zaangażowana w Dennis Lowe Theatre jako tancerka/wokalistka. Następnie związana z zespołem Dick Whittington Pantomime, następnie z DK Productions, gdzie wcieliła się w tytułową postać w show CINDARELLA, a obecnie pracuje jako choreograf i członek zespołu tanecznego. Victoria wykłada także na wydziale tańca jazzowego w Millenium Performing Arts College w Londynie, najlepszej szkole musicalowej w tym mieście. Jej dorobek obejmuje także produkcje takie jak Ms Ritter, She Loves Me (The Bathway Theatre), Cork City Ballet oraz spektakle Torgan Dance Company.

ZAPISY:
W celu zapisania uczestnika na Warsztaty należy napisać wiadomość e-mail na adres zgloszenia@mam-musical.pl zawierającą IMIĘ NAZWISKO i WIEK chętnego oraz TELEFON)
Dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej potwierdzającej dostępność miejsca należy opłacić pełną kwotę za warsztaty!

Zapraszamy!

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię